Menu
Krása

Trim – právem získal prestižní ocenění Nejlepší produkt pro řízení hmotnosti v roce 2018. Jak funguje?

Trim

Hvězdou Black Friday je Trim slaný karamel, jehož hlavní složkou je CLA konjugovaná kyselina linolová. Pojďme se podívat na produkt Trim, který jako první na světě kombinuje dvě technologie, jež brání ukládání tuku, snižují tvorbu tukových buněk a zlepšují svalový tonus. Trim navíc krásně obnovuje mladistvou pokožku, zpevňuje ji a dodává pleti svěží vzhled.

Jak je možné, že Trim funguje tak zázračně pro formování postavy? To se dozvíte v dnešním článku!

Jak funguje Trim?

Produkt Trim v sobě kombinuje CLA konjugovanou kyselinu linolovou a kolagen HA Matrix®. Jedná se o unikátní kombinaci, která se stará o maximální efekt.

CLA – konjugovaná kyselina linolová

CLA je konjugovaná kyselina linolová, která se nachází především v potravinách živočišného původu, jako je mléko, skopové a hovězí maso. Také ji získáváme z přírodních rostlinných zdrojů, hlavním z nich jsou semena slunečnice. Právě slunečnice nám svou zářivostí a krásou dokazuje, jak moc efektivní a prospěšná kyselina linolová je.

Kyselina linolová napomáhá k udržování normální hladiny cholesterolu v krvi. Efekt je znatelný již při užívání 10 g CLA denně. CLA je také antikarcinogenní, pomáhá bránit organizmus v případě karcinomu prsu, kůže, prostaty a střeva. Dále významně ovlivňuje hospodaření s tuky v těle. Snižuje tělesný tuk, podporuje metabolismus a pomáhá blokovat přechod tuku z krevního řečiště do tukových buněk. Díky tomu sestaráo krásnou a pevnou postavu.

Také stimuluje imunitní systém, potlačuje alergie a zmírňuje pocit hladu. Navíc přispívá k prevenci osteoporózy a revmatické artritidy.

Právě v kombinaci kyseliny linolové s patentovaným kolagenem Collagen/HA Matrix® Technology získal Trim prestižní ocenění jako Nejlepší produkt pro řízení hmotnosti v roce 2018.

Collagen/HA Matrix® Technology

Další důležitou složkou Trimu je multipatentovaný kolagen s technologií Collagen/HA Matrix® Technology, který doplní do vašeho organizmu hladiny kolagenu a HA (kyselina hyaluronová) ve vysoce vstřebatelné formě. Obnovuje tak mladistvou pokožku a podporuje kondici kloubů a svalů, a zlepšuje svalový tonus.

Trim a jeho výhody pro tělo

Pojďme si tedy shrnout výhody Trimu pro organizmus. V čem nám může pomoci?

  • Podporuje metabolismus tuků.
  • Zabraňuje ukládání buněčného tuku.
  • Podporuje redukci tukových buněk.
  • Obnovuje mladistvost a pevnost pokožky.
  • Zpevňuje svalový tonus.
  • Podporuje zdraví pohybového aparátu.
  • Podporuje zdraví a krásu vlasů, nehtů, dásní a očí.
  • Trim neobsahuje cukr, obsahuje Collagen/HA Matrix Technology a kyselinu linolovou.

Doporučuje se užívat 15 ml denně. Vybírat můžete z několika lahodných příchutí – čokoláda, vanilka, kokos s limetkou a mango. Nově je navíc dostupná příchuť slaný karamel.

Objednat Trim si můžete na e-shopu prostřednictvím tohoto odkazu UDĚLAT SI RADOST. Aktuálně navíc běží akce Black Friday od 17. 11. 17:00, který trvá až do 30. 11. do půlnoci, se kterou můžete získat zajímavé slevy. Více o Black Friday se dozvíte zde Black Friday.