Menu

Kolagenové zlato

Velký hit zvaný kolagen

Kolagen je jeden z nejvíce poptávaných doplňků stravy u žen i u mužů ve všech věkových kategoriích. Ovlivňuje totiž řadu tělesných projevů, od kvality pleti, až přes klouby, trávení a hubnutí.

Na trhu se nachází nesčetné množství kolagenových produktů. Ale jaký je mezi nimi opravdu rozdíl? Často se určitě setkáváte s výrazy jako nejlepší kolagen na pleť, na klouby… Je ale těžké vědět, čemu a komu věřit. Proto je důležité umět poznat kvalitní kolagen.

Co je to kolagen a jak v těle funguje?

Kolagen je protein, který poskytuje strukturu buňkám, a lze jej nalézt téměř v každé části lidského těla, zejména ve zdravé kůži, kloubech a pojivové tkáni.

Naše tělo začne snižovat produkci kolagenu ve 20 letech. Ve skutečnosti ztrácíme každý rok asi 1 % kolagenu, takže v 50 letech máme téměř o 30 % kolagenu méně než ve 20 letech, a téměř o 50 % méně ho máme v 70 letech.

Ztráta kolagenu je faktorem číslo jedna, který přispívá k patrným známkám stárnutí. Jakmile je v těle nedostatek kolagenu, buňky ztrácí svou strukturální podporu, a to vede ke vzniku ochablé kůže a vrásek, nepohodlí v kloubech, stresu šlach a vazů. Ztráta kolagenu ovlivňuje oči, nehty, vlasy, dásně, a dokonce i zdraví trávicího traktu.

Kolagenové zlato Liquid BioCell®

Mezi velmi kvalitní a vysoce vstřebatelné kolageny se řadí právě Liquid BioCell®. Jedná se o jedinečný čistý kolagen se 7 mezinárodními patenty, který přirozeně zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky. Je skvělý na vrásky nebo na klouby. 

Liquid BioCell® je unikátní kolagen typu II, který nahrazuje typický hydrolyzovaný hovězí, vepřový nebo mořský kolagen, jenž najdeme ve většině kolagenů.

Obsahuje přirozenou kombinaci vysoce vstřebatelného kolagenu s kyselinou hyaluronovou a chondroitin sulfátu v koncentracích, které zrcadlí složení lidské kloubní chrupavky.

Je klinicky prokázáno, že přináší pozoruhodné výhody pro klouby i pro pokožku. Tato patentovaná složka, podporovaná multipatentovanou technologií Collagen/HA Matrix®, je přirozeně odvozena z kuřecí hrudní chrupavky a je hydrolyzována pomocí patentovaného výrobního procesu Bio-Optimized™ k dosažení ideální mikromolekuly. Výsledkem je přirozeně zvýšená biologická dostupnost. 

Co je to biologická dostupnost?

Biologická dostupnost má přímý vliv na to, jak prospěšný doplněk je, protože měří, jak účinně látka vstupuje do oběhového systému těla. Užívat jakýkoliv kolagen nestačí, kolagen musí být dobře absorbován, abychom z něj získali jakýkoliv přínos, takže biologická dostupnost (vstřebatelnost) doplňku může být stejně důležitá, ne-li více než to, co může tvrdit jeho nutriční označení.

Laicky řečeno, můžeme mít kolagen s milionem mg, ale když jej naše tělo nebude schopné vstřebat, počet mg nám je k ničemu.

Základem je zdravé střevo

Před použitím kolagenu nezapomeňte uzdravit své tělo zevnitř. Základem je důkladně vyčistit střeva od toxinů a posílit stávající střevní mikroflóru. Pro vyčištění střev je vhodné užívání vlákniny Fiber, která sliznici střev zbaví všech nežádoucích nečistot. Zároveň střeva podporuje k většímu pohybu a zlepšuje tak trávení. Všechny vitamíny a probiotika, která následně užíváte, se ve sliznici střeva lépe vstřebávají a mají vyšší účinek.

V návaznosti na to je také důležité užívání trebiotik, která pomohou střeva osídlit zdraví prospěšnými bakteriemi a posílí střevní mikrobiom. Vhodná jsou například Trebiotika AXIS TREBIOTIC s exkluzivním Microbiome Matrix™, která podporují optimální zdraví střev, imunitní funkce, zdraví mozku a celkovou pohodu.

Se zdravým střevem a střevním mikrobiomem souvisí lepší vstřebávání živin a všech zdraví prospěšných látek. Právě i kolagen, který tělu celkově velmi prospívá, se bude lépe vstřebávat a výrazně pocítíte jeho pozitivní účinky na zdraví.

Více informací o zdraví střev a produktech, které vám pomohou posílit střeva a střevní mikrobiom naleznete na mé stránce Zdravá střeva.

Jaké jsou hlavní výhody Liquid Biocell®?

 • Obnovuje mladistvou pokožku.
 • Zlepšuje hydrataci, pevnost a pružnost pleti.
 • Působí proti stárnutí pleti a fotostárnutí.
 • Podporuje zdravé vlasy, nehty, dásně a oči.
 • Pozitivně působí na odolnost kloubů a chrupavek.
 • Bojuje proti akné a pupínkům, které se na pleti objevují.
 • Pomáhá redukovat celulitidu a celkově napomáhá hubnutí. (BioCell Skin)

Liquid BioCell je vysoce účinný kolagen, který obsahuje jedinečnou kombinaci kolagenu, kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu. Může se pochlubit 7 americkými a mezinárodními patenty. Má klinicky prokázané přínosy, které jsou potvrzené studiemi na lidech.

Aplikuje se tekutou formou (pijete jej), a navíc výborně chutná! Stačí vám pouze 2 polévkové lžíce denně (15 ml denně) koncentrované formy. 

4 typy kolagenů

V nabídce máme 4 typy kolagenu, každý je jedinečný svým složením a zaměřením na potřeby každého uživatele.

Pure

Má pozitivní vliv na:

 • Pohyblivost a lubrikaci kloubů i svalový tonus.
 • Zdravou chrupavku a pojivovou tkáň.
 • Snižuje výskyt vrásek a podporuje mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti.
 • Zdravé vlasy, nehty, dásně a oči.
 • Snižuje hyaluronidázu, což je enzym, který má vliv na stárnutí pokožky.
 • Navíc má příjemnou přírodní ovocnou příchuť.
 • Neobsahuje cukr ani sacharidy = nula kalorií.

Skin

Má pozitivní vliv na:

 • Redukci vrásek zevnitř, zvyšuje obsah kolagenu v pleti.
 • Odstraňuje suchost, zlepšuje hydrataci, tón a pevnost pleti.
 • Bojuje proti stárnutí pleti a omlazuje pokožku.
 • Podporuje zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí.
 • Skvělá ovocná chuť, 10 kalorií na porci, 2 g sacharidů.
 • Zahrnuje pšeničné ceramidy, zinek, biotin a rostlinné složky jako např. extrakt ze zeleného čaje a hroznových semen.

Sport

Má pozitivní vliv na:

 • Fyzický a duševní výkon.
 • Zdravé šlachy, klouby, svaly a vazy.
 • Obnovu svalových buněk.
 • Obsahuje navíc L-karnitin, aminokyseliny BCAA a 9 superpotravin bohatých na fytonutrienty.
 • NSF Certifikován pro sport, zaručuje čistotu, neobsahuje žádnou z více než 150 zakázaných látek a může být bezpečně užíván profesionálními sportovci.
 • Skvělá ovocná chuť, 10 kalorií na porci, 2 g sacharidů.

Life

Má pozitivní vliv na:

 • Zachování zdravých vlasů, nehtů, dásní a očí.
 • Snižování výskytu vrásek, díky enzymu, který má vliv na stárnutí pokožky.
 • Mikrocirkulaci pokožky, hydrataci, tón a pevnost pleti.
 • Zdravou chrupavku a pojivovou tkáň.
 • Zdravé fungování srdce, vitalitu a ochranu před oxidativním stresem.
 • Obsahuje 10 přírodních ovocných ingrediencí pro skvěle vyváženou ovocnou chuť. 10 kalorií na porci, 2 g sacharidů. 

Tento jedinečný kolagen Liquid BioCell® si můžete objednat na eshopu prostřednictvím tlačítka níže.

Stačí kliknout na tlačítko „Udělat si radost“.

Důležitá fakta o LIQUID BIOCELL®

Jak se získává kuřecí hrudní chrupavka?

Liquid BioCell využívá vysoce biologicky dostupnou tekutou formu patentované sternální chrupavky, která je matricí kolagenu, kyseliny hyaluronové a chondroitinu.

Pochází z vedlejšího produktu humánně ošetřených kuřat, chovaných bez GMO, antibiotik a hormonů na světově nejuznávanějších a nejregulovanějších farmách umístěných v USA a Evropě. V rámci našeho závazku k udržitelnosti používáme kuřecí vedlejší produkty z částí, které by jinak farmy po zpracování kuřat na maso vyřadily.

Proč jsou HA a chondroitin sulfát v Liquid BioCell® důležité?

Liquid BioCell® se skládá z hydrolyzovaného kolagenu typu ll, kyseliny hyaluronové (HA) a chondroitin sulfátu). 

Kyselina hyaluronová (HA) je přírodní sloučenina, která se vyskytuje v celém těle a nejčastěji se vyskytuje v očích, kloubech a kůži. Má jedinečnou schopnost zadržovat velké množství vody, což ovlivňuje obsah vlhkosti v těle a přímo ovlivňuje výskyt vrásek, pružnost a pevnost pokožky. Je také klíčová pro dostatečnou lubrikaci kloubů.

Chondroitin sulfát se přirozeně vyskytuje v pojivové tkáni a je jedním ze stavebních kamenů chrupavky. Chondroitin sulfát podporuje zdraví kloubů, kostí, vazů a šlach pro optimální pohyblivost, poskytuje jim elasticitu a odolnost.

Jak poznám, že LIQUID BIOCELL® funguje?

Výsledky dokazují, že tělo Liquid BioCell® snadno rozpoznává a přijímá. Vědci absorpci kolagenu testovali pomocí porovnávání hladiny kolagenu a kyseliny hyaluronové v kůži a v krvi účastníků v týdenních intervalech.

Data ukazují, že se účastníkům studie zvýšil kolagen a kyselina hyaluronová, což potvrzuje, že Liquid BioCell® se účinně vstřebává do krevního řečiště a nerozkládá se v trávicím systému, jako to dělají typické kolagenové produkty. Proto je tak důležité řešit, jakou má kolagen vstřebatelnost.

Jak byl LIQUID BIOCELL® objeven?

Produkty Liquid BioCell® byly vyvinuty expertkou na kolagen Asmou Ishaq. Asma je průkopníkem v odvětví kolagenu a nadále pracuje jako předsedkyně představenstva Collagen Stewardship Alliance. Tato společnost se věnuje transparentnosti, globálně udržitelnému získávání kolagenu, kvalitě a integritě složek.

Asma byla v roce 2021 oceněna časopisem Forbes jako top CEO v oblasti elektronického obchodu pro zdraví a krásu. Liquid BioCell® je výsledkem výzkumu, který byl prováděn na složce zvané kyselina hyaluronová. Zájem Asmy a jejího týmu o tuto vědu vedl k objevu unikátního přírodního zdroje HA, který také koexistoval s kolagenem a chondroitin sulfátem stejně jako v lidském těle.

Surovina byla testována a vyvinuta do mikromolekul, které jsou tělem skutečně absorbovány. Tato nutraceutická složka byla oceněna 7 americkými a mezinárodními patenty a nazývá se BioCell® Collagen.

Proč jsou patenty důležité?

Patentypomáhají společnosti Modere chránit přísady, procesy a inovace. Všech 7 patentů
Collagen/HA Matrix® bylo uděleno na základě unikátního složení technologie. 

Jednáse o vůbec první recepturu obsahující Bio-Optimized™ kolagen, kyselinu
hyaluronovou a chondroitin sulfát v matrici, která napodobuje složení
lidského těla.

LIQUID BIOCELL® Shrnutí a aplikace

Liquid BioCell je vysoce účinný kolagen, který obsahuje jedinečnou kombinaci kolagenu, kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu. Může se pochlubit 7 americkými a mezinárodními patenty. Má klinicky prokázané přínosy, které jsou potvrzené studiemi na lidech.

Aplikuje se tekutou formou (pijete jej), a navíc výborně chutná! Stačí vám pouze 2 polévkové lžíce denně (15 ml denně) koncentrované formy.

Jak nakoupit?

Stačí kliknout na tento odkaz s promo kódem na 10 € slevu modere.co/3FQADKv

Zajímá vás více informací o kolagenu, zdraví střev a kráse? Chcete načerpat více informací o produktech značky Modere? Napište mi na email níže o přístup do uzavřené Facebookové skupiny KOLAGENOVÝ MATRIX®.

Tato skupina sdružuje všechny, kdo se chtějí cítit skvěle ve svém těle a zajímají se o kolagenový sortiment čistých produktů, ale také nastavení mysli a duševní zdraví. Stačí se k nám přidat a uvidíte, jakou změnu vám tento projekt do života přinese. ♥️

info@ivanakebertova.cz

Kolagen recenze od zákazníků

Něco málo o dodavateli...

Netestováno na zvířatech

Recyklovatelné obaly

Preferují obnovitelné zdroje

Certifikovaná čistota kvality

Bez kontroverzních chemikálií