Menu
Akce

Jak funguje program Sdílej lásku?

Co je to program Sdílej lásku a jak funguje? V tomto krátkém blogovém článku vysvětlíme, na jakém principu je tento program postaven a jak sdílet lásku dál!

Jak funguje Sdílej lásku?

Název programu Sdílej lásku je přímo odvozen od jeho způsobu fungování. Pokud vám již někdo nasdílel promo kód (nebo odkaz, který promo kód již obsahuje), a vy jste jej využili pro svůj první nákup, získali jste slevu 10 EUR na svůj první nákup. To ale není vše, automaticky díky tomu získáváte vlastní promo kód (najdete jej v My Account), který můžete sdílet a darovat ostatním, a to kolikrát chcete.

Díky vám tak někdo další, komu svůj promo kód darujete, získá 10 EUR slevu na první nákup. Tím to ale nekončí, protože vám se za každý darovaný kód (pokud bude využitý), vrátí 10 EUR v kreditech, ze kterých si následně ponížíte své příští nákupy.

Promo kód můžete darovat kolikrát chcete a o to získáte více kreditů. Kredity se vám kumulují, a vy tak můžete nakupovat čisté produkty ještě výhodněji a dopřát to stejné i ostatním.

Kde svůj promo kód najdu?

Pro přihlášení klikněte na panáčka vpravo nahoře → My account → následně se vám ukáže stránka viz. níže, kde najdete svůj promo kód / případně si můžete posílat rovnou odkaz.

Zdroj: FB Moni Čejková / Kolagenový Matrix

Jakmile někdo vašeho promo kódu využije, získá 10 EUR slevu a vy získáte nazpět 10 EUR v kreditu. Na obrázku výše je vidět, že Marie má 30 EUR v kreditu. Pokud by si například chtěla koupit oblíbený tekutý kolagen Biocell Pure, z ceny necelých 72 EUR jej získá za 42 EUR.

Jaký je princip programu Sdílej lásku?

Program je postaven na principu sdílení radosti a spokojenosti mezi uživateli. Jedná se o smysluplný způsob, jak dodavatel upřednostňuje reklamu na základě vlastní zkušenosti, namísto toho, aby platil drahé reklamní spoty v televizi, časopisech a rádiech. Jedná se o krásnou a jednoduchou cestu, jak udělat radost zákazníkům a zároveň jim umožnit, aby svou radost sdíleli mezi sebou.

Sdílej lásku funguje na principu „dej a bude ti dáno“.

Součástí programu je také další bonus. Na vaše roční výročí od prvního nákupu získáte 50 EUR v kreditech.

Pozitivní je také to, že záměrem projektu je tzv. Live clean, to znamená žij čistě, do svého těla dodávej čisté produkty a dbej na jejich složení.

Žádné komentáře

    Odejít a odpovědět